Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno GTX 660 vs HD 7870

čau,
Jdu si kupovat novou GK a nevím jestli mám vzít GTX 660 nebo se vyplatí si trochu připlatit za Radeon HD 7870, tak mě zajímá co si myslíte vy?
A potom popřípadě od kterého výrobce jíá mám vzít? (MSI,ASUS,Gigabyte)
Díky za odpověďi

z těchto dvou jednoznačně HD7870GHZ edici. Ta je výkonově okolo GTX660Ti, cenově (skoro) srovnatelná s GTX660.

Karty s AMD GPU beru od Sapphire a jsem celkem spokojený. Vyhnul bych se Asusu.

v první řadě se ten test zaobírá původní, negigaherzovovou verzí.

Dále:
je třeba akceptovat, že nvidiatuning a AMDworld jsou weby, kde výsledek je vždy předem jasný. ;-)

Vyber si, co ti libo, já osobně bych šel do AMD.

Ono bude zalezet na hre, ale i presto bych vzal NVIDIA s podporou Phyxs( ktery kdyz uz si neco obcas zahraju pouzivam :) ) CUDA, nevelka spotreba, stabilnejsi Drivery.
Jak psal nekdo nahore volba prejit na gtx7xxx series muze byt lepsi volbou.