Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem windows xp - po restarte sa zmeni rozlisenie na 800x600

Dobry den.

Mam nasledovny problem. Ked nastavim rozlisenie trebars na 1024x768 po restarte windows je vzdy 800x600. Je jedno ake rozlisenie a frekvenciu nastavim, vzdy tam je po restarte 800x600. Graficka karta je Ati X550, ovladace catalyst 6.10, system WindowsXP SP2, doska je Intel D946GZIS. Ak by niekto vedel nech da vediet.

Dakujem

Mám grafárnu ATI 9550, dělalo mi to podobné psí kusy a já jsem potřeboval změnit i nastavení rozlišení a frekvenci na kartě "Obrazovky": Start - Nastavení - Ovládací panely - Zobrazení - Nastavení - Upřesnit - Obrazovky - Monitor - Maximální rozlišení a Maximální odnovovací kmitočet.