Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Instalace XP

Zdravim, koupil jsem si 4jadro A8-5600K , zakladni desku a Ram pameti, pri instalaci windows xp se zacne system instalovat a pri instalaci zarizeni skoci BSOD Blue Screan a spadne instalace. Vite nekdo proc to spadne ? Omlouvám se za diakritiku, protože píši z mobil. telefonu. Díky
Změna kategorie, původně: Software. Windows jsou operační systém, i když vyskočí BSOD. (karel)

viz MM:

z webov vyrobcov zakl.dosky a grafiky

Pokud nemáš připojení,stáhni to na jiném počítači třeba na flashku,překopíruj na disk a instaluj.
A zase jsi se napojila do jiného dotazu?
http://pc.poradna.net/q/view/990634-jak-aktivovat- stahlou-kopii-windows#r1060760.
Kdyžtak už tam stačí napsat třeba něco jako: Mám stejný problém...a pak se ptát.Kdo má furt ty nicky kontrolovat,komu vlastně zrovna odpovídá.

Stáhni si CPU-Z,třeba tady:cpu-z.Po spuštění najdi typ základní desky a to sem opiš nebo sama podle výrobce vygoogli drivery pro tu desku a OS.Stáhni je a instaluj v pořadí:chipset,LAN,audio,USB.Pokud tam je integr.grafika,tak i tu(asi něco jako video nebo graphic adapter nebo driver).
Hodně štěstí,já jdu teď ven,je tam hezky a běhá tam plno koček.:-).
Kolegové Ti určitě poradí co dál,až se zasekneš.