Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Android - pocasie s pravdepodobnostou zrazok

Hladam dobre a presne pocasie, napiste prosim ak mate dobre a dlhodobe skusenosti na Slovensku, prip. v mensich a stredne velkych mestach v CR.

Tych aplikacii je strasne vela a ak by som chcel vyskusat spolahlivost alebo len funkcie a moznosti, trvalo by to velmi dlho.

Poziadavky:

- staci v Anglictine
- presnost
- widget
- hodinova predpoved
- prip. moznost nastavit 2-hodinovu predpoved
- denna predpoved
- rychlost vetra, ak je to mozne
- zobrazovanie pravdepodobnosti zrazok v percentach

Posledna poziadavka je pre mna dolezita (prip. aj predposledna), zvykol som si na to v programe PTB Sync, idealne by bolo ak by sa pravdepodobnost zrazok zobrazovala vo widget-e so stupnami. Tu je ukazka ako sa to zobrazuje v tom programe - tam to tiez nie je idealne, musim tam podrzat kurzor.

[Shot-Weather-en.gif]

Predpoved na noc vo widgete mi netreba, inak by bolo idealne ak by sa zobrazenie roznych informacii dalo nastavit, aby som tam mal napr. predpoved o 2-4-6 hodin a predpoved na dnes (vecer namiesto toho na zajtra), takze 4 polozky kde by pre kazdu okrem stupnov bola predpoved na vietor a pravdepodobnost zrazok. Okrem toho este aktualna situacia.

Priklad:

| Teraz   | o 2 hod.| o 4 hod.| Zajtra   |
------------------------------------------
| 23 °C   | 22 °C   | 20 °C   | 24 °C    |
| Slnecno | Slnecno | Slnecno | Zamracene|
| 10 km/h | 10 km/h | 8 km/h  | 12 km/h  |
|         | * 30%   | * 30%   | * 30%    |

* tu by mohol byt symbol kvapky

Dakujem.

Hladal som a vyskusal mozno 7-8 roznych pocasi a ziadne nezobrazuje pravdepodobnost zrazok a vietor ako predpoved na najblizsie hodiny, prip. dni vo widget-e.

Mozno by mi stacil vietor pre aktualne pocasie a zrazky len na najblizsie hodiny, ak taky widget mate alebo poznate, napiste prosim.

Co ti pomoze, ked to zahlasi ze mas 32% sancu zrazok?

No rozhodně lepší než když napíšou, že nebude či bude pršet. Jak říká při 32% srážek se podle toho zařídím - na kole mi to celkem vadí, když budu xx km od domova a začne nepříjemně chcát - zatímto ven jít klidně na procházku můžu, zde jsem ochoten tolerovat 33% šanci, že zmoknu. A při 80% jdu tak akorád nakoupit a vlezu si doma na veslařský trenažér. :-D