Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Netočí se větrák zdroje

Zdravím všechny, rád bych požádal o názory ohledně neběžícího větráku ve zdroji. Sestavil jsem pc

Grafická karta MSI R7790-1GD5/OC
Počítačová skříň C-TECH OLYMPIX
Základní deska MSI B75A-G41
Operační paměť Crucial 8GB KIT DDR3 1600MHz CL8 Ballistix Tactical
Pevný disk Seagate Barracuda 7200.14 1000GB s Advanced Format
Procesor Intel Core i3 3220
Zdroj Corsair GS600

Po zapnutí vše jede, zdroj se rozjede, větrák nastartuje, točí se chvíly a pak přestane. Předpokládám, že má tepelné čidlo, aby neběžel zbytečně, ale už to mám zapnuté více než 2 hodiny a ještě neběžel.
Ve skříni je slušný průtok vzduchu se 2 in větráky a jedním out, ale nemyslím si, že by zdroj přesto větrák nesepnul po tak dlouhé době. Zkusil jsem asi 15 min FunMark, abych vnitřek zahřál a nic. Teď jede asi 15 min OCCT supply power test a větrák pořád stojí. Systém ale jede bez problémů.

Má někdo nějaké doporučení?

Předem díky.

Netvrdím, že máš vadný zdroj ty. Ty testy mi zahřály grafiku na 70°C, bez průtoku vzduchu se vnitřek ohřál a kolem zdroje "proudil" fakt teplej vzduch. Pak se na chvíly sepnul fan a pořád to drželo. Teď jsem vrátil do chodu všechny tři fans, kolem zdroje proudí o poznání chladnější vzduch a zdroj fun stojí.
Myslím, že kdyby byl vadný, už by mi to dal jasně najevo - asi?!