Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Android - zdielanie fotiek vo vysokej kvalite

Ked zdielam fotky priamo z mobilu na facebook, su v nizkej kvalite, resp. standardnej, na PC je moznost nahrat ich vo vysokej kvalite. Je tato moznost niekde skryta, prip. vo vyssich verziach Androidu? Ak nie, existuje aplikacia - mozno fotoaparat alebo/aj prehliadac obrazkov pomocou ktorych je mozne zdielat fotky na fb vo vysokej kvalite? Podmienkou je app zdarma.

Dakujem.

Software: OS Windows Vista Home Premium 32 bit SP2, DirectX 10, ForceWare 320.49
Smartphone: Samsung Galaxy GT-I9300 S III 16GB+32GB microSD, Android 4.1.2

1. Ja neurcujem co je na FB "vysoka kvalita".
2. Ak ani 400kB nie je nic moc, co potom polovica? Preto chcem aspon tu vyssiu.
3. Fotky su na zobrazenie len na mobile a monitore, kde ta ich vysoka kvalita staci.
4. Ci 250 alebo 400kB, to je uz asi jedno, kto ma obmedzeny mobilny internet, prezera si len plochu a klika si len na fotky ktore chce velmi rychlo vidiet a nepocka kym pride domov k PC - alebo si fotky neprezera.

Opat rada od radcu ktora nie je radou, ale poucovanim bez zmyslu.

Ja neviem ja FB moc nepouzivam ale ked chces z mobilu pre webstranku vypadat jak z desktopu, tak si spust operu mobile, v nastaveniach si nastav agent na DESKTOP, a chod na facebook.com a budes jak na desktope.

P.S: inac nechapem celkom dotaz, to ti ta FB app nieco vypisala ze dal si tam fotku 1000x500 jpg velku 450kB a App vypisala ti ze neuploadnem lebo ja som hnusna FB app ktora nechce uploadovat 450kB fotky? Alebo co si tam uploadoval a jak a co presne sa stalo?

1. O tom viem, ale na to su aplikacie aby som jednu fotku nedaval na fb 2 minuty, ale 2 sekundy (nebrat doslovne).

2. V mobile som spravil fotku ktora ma 3.7MB, pri nahravani na FB sa vsetky fotky zmensuju, pri standardnej kvalite asi na 250kB, pri vysokej asi na 500kB (+-), pri nahravani na PC sa da zvolit vysoka kvalita, pri nahravani z mobilu nie, aspon som nenasiel sposob ako to spravit.

Vlastne nahraval som to asi z predvoleneho prehliadaca suborov, potom ma to presmerovalo na FB, takze tazko urcit kde to viazne.

Na S III sa chysta Android 4.3, verzia 4.2.2 mozno bude preskocena, takze toto by mohlo pomoct...

Nie je tu niekto s verziou 4.2.x kto pouziva FB - je tam ta vysoka kvalita? Len som zartoval, aj keby bol, tak sa neprizna, aby ho neukamenovali.