Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Android - zdielanie fotiek vo vysokej kvalite

Ked zdielam fotky priamo z mobilu na facebook, su v nizkej kvalite, resp. standardnej, na PC je moznost nahrat ich vo vysokej kvalite. Je tato moznost niekde skryta, prip. vo vyssich verziach Androidu? Ak nie, existuje aplikacia - mozno fotoaparat alebo/aj prehliadac obrazkov pomocou ktorych je mozne zdielat fotky na fb vo vysokej kvalite? Podmienkou je app zdarma.

Dakujem.

Software: OS Windows Vista Home Premium 32 bit SP2, DirectX 10, ForceWare 320.49
Smartphone: Samsung Galaxy GT-I9300 S III 16GB+32GB microSD, Android 4.1.2

Ja neviem ja FB moc nepouzivam ale ked chces z mobilu pre webstranku vypadat jak z desktopu, tak si spust operu mobile, v nastaveniach si nastav agent na DESKTOP, a chod na facebook.com a budes jak na desktope.

P.S: inac nechapem celkom dotaz, to ti ta FB app nieco vypisala ze dal si tam fotku 1000x500 jpg velku 450kB a App vypisala ti ze neuploadnem lebo ja som hnusna FB app ktora nechce uploadovat 450kB fotky? Alebo co si tam uploadoval a jak a co presne sa stalo?

1. O tom viem, ale na to su aplikacie aby som jednu fotku nedaval na fb 2 minuty, ale 2 sekundy (nebrat doslovne).

2. V mobile som spravil fotku ktora ma 3.7MB, pri nahravani na FB sa vsetky fotky zmensuju, pri standardnej kvalite asi na 250kB, pri vysokej asi na 500kB (+-), pri nahravani na PC sa da zvolit vysoka kvalita, pri nahravani z mobilu nie, aspon som nenasiel sposob ako to spravit.

Vlastne nahraval som to asi z predvoleneho prehliadaca suborov, potom ma to presmerovalo na FB, takze tazko urcit kde to viazne.

Na S III sa chysta Android 4.3, verzia 4.2.2 mozno bude preskocena, takze toto by mohlo pomoct...

Nie je tu niekto s verziou 4.2.x kto pouziva FB - je tam ta vysoka kvalita? Len som zartoval, aj keby bol, tak sa neprizna, aby ho neukamenovali.