Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mobil Ask - zničili mi mobil

Měl jsem už asi dva roky Nokii N96. Spadla mi do písku, a písek zapadal dovnitř a maličko poškrabal vysouvací klávesnici. Rozhodl jsem se (protože už bylo po záruce) že telefon rozšroubuji a písek vysypu. (ne nejsem úplně neschopný) telefon smontoval a normálně fungoval dál. Asi za půl roku jsem měl telefon položený na stole, a přes noc z ničeho nic přestal fungovat (nešel zapnout). Později jsem zjistil že jen přestal fungovat systém a stačilo ho "flashnout". (jenže to jsem zjistil moc pozdě) Předtím jsem dal telefon do opravny do Mobil ASK na ulici Bašty v Brně. Telefon si vzali a za asi týden až dva mi poslali email, že se v mobilu někdo hrabal, a že jsou rozbitý součástky a oprava bude stát 11 500,- (což je cena nového telefonu). Odepsal sem jim ať ho neopravují a vrátí. Doma když jsem ho zase rozdělal tak (Fotka). K tomu tyhle součástky se ukrývali pod konektorem od displaye takže je nemožný aby se z ničeho nic rozpadly. Další věc že ulámat takovýhle plošnáky nejde pořádně ani kdybych se snažil.

Můžu s tím něco dělat?

Foto:
8qzi.jpg

Inac taketo chipy teoreticky mozu takto prasknut (explodovat) ak niekde vznikne skrat a ide cez nich extremne vysoky prud, ale nejak si myslim ze to by si pocul keby tie chipy drbli tebe na stole a potom by si aj pocul ze v mobile hrkaju ulomene casti tych chipov