Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Netbook nenachází baterii

Dobrý den, přeinstaloval jsem netbook Asus eee pc 1015bxo z Win7 na XP a vše proběhlo v pořádku až na to, že netbook nadále nezobrazuje stav baterie a v power settings dokonce píše, že baterii nelze najít. Nemáte s tím někdo zkušenost? Netbook na zdroji takřka nepoužívám, a tak je stav baterie klíčovou informací. Předem díky za odpověď

Baterie na win7 normálně šla a stav se ukazoval, takže by to ještě nemusela mít za sebou. A co se týče té utilitky, zkusil jsem malý program TinyBattery, nicméně i ten nedetekuje baterii.. takže nevím. Na netu jsem našel návody typu zapnout netbook bez baterie poté ji tam vložit, ale také to bylo k ničemu..

Ked sa ti nejak podari nabootovat UBCD tak tam su vsetky utility vyrobcov HDD, pripadne spust len pod Win napr. HD Tune a otestuj povrch disku, ak mas na HDD vadne sektory tak Win moze zamrzat kvoli tomu aj na desiatky sekund.
Inac stale neviem jak "pomaly" (co presne kolko presne trva a boli to ciste Win7 alebo odkial?). Oni nejake netbooky su relativne pomale, ale zas nie ze okno sa vykresluje 10sekund to je potom nieco blbo. Mozu byt aj vysoke teploty (urvaty chladic), blbosti nastavene v BIOSe, nejake antiviraky nainstalene, apod. Ciste Win7 za to nemoze.