Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Poraďte s novou sestavou, prosím :-)

Zdravím,
mám možnost prodat svůj Athlon750/512MB, DVDRAM, CDRW, TV+FM, SB za 4000,-Kč.
S výkonem problém nemám, chybí mi ale USB 2.0 a procesor pentium IV/2,2GHz pro budoucí experimenty s DVB-T.
Obchod www.pckram.cz , kam dojedu šalinou nabízí:
AMD Sempron 2800+ soc.754 BOX, MB Biostar K8M80, 256 MB RAM DDR 400 MHz, HDD 80GB SATA, VGA on board, DVD-ROM, Case Miditower za 5999,- s daní. Doplatil bych 800,- za HDD 160 GB a DVD+/-RW. Doma mám Transcend 256 MB DDR 400MHz a grafiku Matrox G450.

1) mohlo by to na DVB-T vyhovovat?
2) základní deska má čipset VIA, nevadí?

3) jiná sestava i v jiném obchodě, nejlépe v dosahu šaliny ;-)

4) jiný komentář :))

děkuji za názory

tak do tohle bych nešel, chápu že je to omezeno penězi ale pokud píšes "experimenty" s DVB-T paměť 256 je málo nemluvě o té integrované grafice (na co když máš externí?!, mimochodem jak velkou má paměť ?). Měl by si se rozepsat co jsi tím DVB-T myslel, to totiž značně mění situaci a pc podle mne na to stačit nebude. Šalinou dojedeš všude možně jen tak namátkou Alfacopmp na Minské, PetraComp na Vídeňské, TS-Bohemia Dukelská. Krámů jsou po Brně haldy dostupné MHD.

- nejsem si jist, že je to omezeno penězi. Radši zaplatím za celej stůl útratu v hospodě, než bych se honil za zbytečným výkonem PC, který je jen na hraní 8-)
- paměť je v nabídce 256 + 256 už mám doma = 512
- integrovaná grafika je v nabídce, za to nemůžu :-) odpojím, aby nežrala raměť
- doma mám grafiku Matrox G450 DVI 32MB RAM, na 2D by víc paměti být nemuselo?
- DVB-T: chtěl bych nahrát film (nebo koncert) a pak vystříhat nepotřebné. "Prý" na to stačí PIV/2.2G?

- kam dojedu šalinou zhruba vím, jmenovaný pckrámy jsem prošel na internetu už před dotazem, ale nic levnějšího, nebo vhodnějšího jsem nenašel.