Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Ovladače - jaké a odkud stáhnout?

Zdravím, jsem po instalaci počítače a potřeboval bych vědět jaký všechny ovladače stáhnout a popřípadně odkazy kde je stáhnout. Díky moc :)

Windows XP (32bit)
Grafika : Ati radeon HD 4600
Proc. : Intel Pentium 4 3.00 Ghz
Zákl. deska : Gigabyte GA-P41-ES3G
Změna předmětu, původně: Ovladače (karel)

Ovladače pro základní desku jsou na stránkách Gigabyte, ovladače pro konkrétní typ grafiky ATI se stahují ze stránek AMD nebo výrobce grafiky. Stáhneš a nainstaluješ ty potřebné, začíná se chipset driverem. Existuje několik revizí desky a je to první odkaz po zadání jejího označení do Google.

Vždyť je tam u toho popis. První je poslední stabilní, druhá je betaverze, třetí je tohle a nenahrazuje to ovladače:

HydraVision™is a useful application that allows users to multi-task between 9 desktops, using only one monitor. Download page offers "Full" and "Basic" editions for download.

Na té stránce Gigabyte jsi už byl?

Catalyst Software Suite 106.5 MB 13.1 1/21/2013 Download
Description:
Package contains the following graphics drivers and dependent/required software for the products specified in the current version's official release notes:
Display Driver 8.97.100.7
Catalyst Control Center 2012.1116.1444.26409

Toto tedy instaluju .. je to zprávně?

Vidíš teda ve správci zařízení to zvukové zařízení a není tam žádné varování? Nejlépe dej někam obrázek s rozkliknutými řadiči zvuku.
Tady ten řešil něco podobného.

V BIOSu povolení on-board audio můžeš zkontrolovat taky, manuál je ke stažení na stejném odkazu jako ovladače, pokud nemáš tištěný.

Do manuálu jsem se díval, Enabled nejde jenom Auto nebo Disabled. Ten starej ovladač smazat nejde a vyhledání změny nic nezměnilo. Btw spíš by mě zajímalo když dám instalovat realtek tak po restartu není ani v Ovládacích panelech.

Vše už běží v pořádku co se týče zvuku, poslední screen co jsem dal tak stačilo nainstalovat Audio realtek driver a všechno jde jak má. Když už tam nejsou žádný vykřičníky atak tak už nic do PC potřebovat nebudu ?
Třeba nějaký NET framework nový atak ? každá věc dobrá. Codeky na zvuk a video už mám nainstalovaný.