Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Virtuální operátor mobil.cz - zkušenosti

Zdar, ano hloupe jsem tu kritizoval dva nejvetsi bulvary a nejvetsi odpad vsech odpadu Mafra a Ringier, tedy provozovatele Mobil.cz a Bleskmobil a prave jsem konecne dopocital cenovky vsech virtualnich operatoru co zatim jsou a je to naprosto tristni. Pri mem volani vychazi jednoznacne nejlevneji prave tyto dva. Jelikoz mam na jedne misce vah soucasny vydridussky T-Mobile a jeho 5,90Kc/min. a na druhe jsou prave tyto bulvary se 2,50Kč/min., tak od soucasneho operatora utecu prave k jednomu z nich, ale stydim se za to. :-[

Nicmene tedy vyhodneji na me pusobi Mobil.cz, protoze jsem to pochopil tak, ze je internet zdarma s tragickou rychlosti 16kbit/s a pokud si dobiju za 200,- tak na mesic rychlost stoupne na 3G, je to tak spravne?
Pokud ano, tak dotaz je, zda 16kbit/s v podani Mobil.cz internet uplne zasekne nebo zda pujde v mobilu aktualizovat predpoved pocasi, stahnout srazkovou mapu do Meteoru nebo stahnout emaily (pouze text bez priloh), pripadne tez zda bude fungovat IM (Jabber, MSN). Vic nepotrebuji. Prosim hlavne prakticke zkusenosti soucasnych zakazniku Mobil.cz, dekuji.

Taky používám posledniho půl roku simku od mobil.cz, ten internet je bezva i když vyčerpaš těch 200mb tak pořád to sice v pomalejší verzi ale jede a stoji mě to prakticky jen to dobijení. Jako student jejich služby využívám velmi rád.

Já to na nich fakt ocenuju že ti prostě ten net nezamrazej ale jen sniži rychlost. Jak řikam využivam to když si chci zjistit spoje nebo něco rychle vyhled na netu a na to to prostě stači. Horši to je s tim volanim semnou začinam přemyšlet že pujdu do jedno z těch tarifu :D

Koupil jsem SIM kartu od Mobil.cz s nejakym cislem, zavolal jsem na linku T-Mobilu a automat mi vygeneroval prenosovy kod, zadal jsem kod na webu Mobil.cz se svym puvodnim cislem a za chvili mi prisla zprava, kdy k prenosu dojde. V ten den (noc) se SIM karta s nejakym cislem od Mobil.cz prevedla na moje stare prenasene cislo.

Ten internet když si dobiješ za 200 Kč tak máš jen pár megabajtů, které můžeš vyčerpat za měsíc a ten 16kbit/s stačí na prohlížení mailů a tak podobně, ale na nic složitějšího ne, jinak s mobil.cz mám moc dobré zkušenosti.