Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Android - suborovy manazer s 2 panelmi

Momentalne pouzivam (kratko) ES File Explorer, je celkom dobry, ale nema 2 klasicke panely (aspon som to nenasiel, presiel som vsetky nastavenia). Chcel by som nieco ako FreeCommander, alebo Salamander. TC na PC mi prilis nevyhovuje. Nasiel som rozne porovnania, ale stale sa neviem rozhodnut, niektore z tych medzi ktorymi sa rozhodujem su:

Dual File Manager XT
X-plore file manager
Ghost Commander File Manager
Total Commander

Poziadavky, minimalne:

- zadarmo
- anglictina
- 2 panely
- na vysku aj na sirku
- prepinanie medzi 2 a 1 panelom
- pristup na PC siet cez wifi ako ES
- miniatury aspon pre obrazky
- jednoduche a intuitivne rozlozenie a dizajn tlacidiel

Dalsie nie nevyhnutne poziadavky:

- posuvanie prostrednej listy
- tlacidla v strednom paneli ako vo FC, AS (kopirovat/presuvat/odstranit...)
- drag and drop kopirovanie a presuvanie na druhy panel
- drag and drop presuvanie do kosa pre odstranenie
- miniatury pre videa, mp3
- FTP
- vyhladavanie
- rychly filter
- preview
- quick preview ako vo FC (v druhom paneli)
- zobrazenie volneho miesta
- odkazy ako obrazky, videa, dokumenty, pesnicky pre zobrazenie vsetkych suborov rovnakej kategorie na zariadeni
- odkaz na nainstalovane aplikacie (s moznostou spustit, aj odinstalovat, prip. presuvat medzi SD a ROM)

Dakujem.

Software: OS Windows Vista Home Premium 32 bit SP2, DirectX 10, ForceWare 320.49
Smartphone: Samsung Galaxy GT-I9300 S III 16GB+32GB microSD, Android 4.1.2

TC mam rad, je to muj oblibeny souborovy manager na Windows, nicmene na Androidu jedine ES File Explorer, ze to nema dve okna mi na founu ani trochu nevadi, ten program je vytvoreny skvele a staci si zvyknout a nic lepsiho neni. Nicmene kdysi jsem nainstaloval TC pro Windows Mobile, za prve to tam dve okna nemelo a za druhe to neslo vubec pouzivat, hruza. Takze na mobilni zarizeni uz nikdy. No vcera mi to nedalo a nainstaloval jsem TC na Android, tak zase se dve okna nekonaj, ma to okno jedno, ale jestli je teda ES File Explorer nejlepsi, tak TC na Androidu je druhy nejlepsi, opravdu jsem byl velmi mile prekvapen.

Si to skus ze co ti bude vyhovovat, neda sa ti radit. Podla mna je TC perfektny, mozes si nadefinovat co chces, ty to tu okydas lebo na google nieco pisali, tak sme na urovni "mne sa ta modra klucka na aute nepaci ja si kupim auto s cervenymi kluckami" presne jak som predpokladal. SKUS SI TO, je to zadarmo (co je uz pre mna dost divne ze dal tak dobry nastroj ghisler zdarma)

P.S. Skus si aj ten ES file, a neco si vyber

TC sa nebranim, PC verzia sa mi osobne nepaci, ale to je jedno. Ako pises, je divne ze je zdarma a toho sa obavam, necha to free, ludia mu napisu bugy, navrhy na vylepsenie a potom to spoplatni, aspon to ocakavam. Samozrejme sa to moze stat aj inym manazerom.

P.S. Skus si aj ten ES file, a neco si vyber

Dik, ale skus si ty precitat prvy riadok temy...

Momentalne pouzivam (kratko) ES File Explorer, je celkom dobry, ale nema 2 klasicke panely