Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Klávesnice, kombinace a zpomalení

ahoj, mam problem s klavesnici, nejdou mi na ni kombinace ( tim myslim psaní háčků, prehlásek atd.) a k tomu ma v nekterych hrach hrozne pomale reakce, newite čim to je?? díky,jo a mam klavesnici od společnosti Genius, je pres USB napojena

nejdou mi na ni kombinace ( tim myslim psaní háčků, prehlásek atd.)

Kdybych tak věděl, jak to myslíš...
Co se stane, když zmáčkneš klávesu Shift, napíšeš háček a pak třeba písmenko S v písmu Arial?
Myslím si, že to může být cokoli. Od špatně zasunutého konektoru do USB, po vir.