Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 2 zdroje v 1 počítači

Dobrý den,

rád bych si pořídil lepší grafickou kartu (konkr. něco z NVIDIA GeForce GTX 7xx, ale problém mám trochu v tom, že mám pouze 500W zdroj od Seasonic. Přemýšlel jsem, jestli by bylo možné přidat ještě druhý zdroj, extra pouze na grafiku, a ten, co mám v počítači, nechat na ten zbytek. Nebo musím koupit nový zdroj? Našel jsem starší zdroj, asi cca 5-8 starý, ale stále funguje, a má 400 W. Co myslíte, jaké řešen by bylo lepší? Díky za rady.

K.

Neni to blbost, kdyz moc chces, muzes ty dva zdroje pustit z prodluzovacky s vypinacem, 2x zdroj jsem mel jiz zapojeny na Triple SLI a nic se nespalilo, ani nechapu co by se tam melo spalit, nebo ovlivnit naky okruh.Jsou zdroje jako QX 750 ktery uz ma v sobe 2x zdroj.

Tak pozor, redundantni zdroje (ten tvůj teda neznám) jsou samozřejmě od základu navrženy tak, aby fungovaly jako jeden zdroj. To nemá s dobastlováním zdrojů nic společného.

Z prodlužovačky je zapne, ale bez signálu na příslušném pinu hlavního konektoru se zdroj nerozeběhne, ani kdyby ses rozkrájel.

V počítači mám:

CPU: Intel Core i5-2320, 3 GHz, 4jádro
RAM: 8 GB
GPU: NVIDIA GeForce GTX 550 Ti
1x HDD
3x DVD-ROM

Zdroj od Seasonic 500 W

+ plánuju ještě 1 HDD koupit kvůli místu.

A počítal jsem s oběma varintama, 2. zdroj vevnitř nebo venku.