Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nahrávání na Youtube

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat, proč trvá tak dlouho nahrávání videí na Youtube? Je to normální? Nahrávám replaye z hry, vždycky je převedu do .avi, nahrávám třeba 4 minutové video, které má zhruba 700mb asi tak hodinu a půl. Rycholost internetu mám kolem 30mb/s a počítač podle mě dost slušný. Nevíte kde je problém? Děkuji

loading...

přehrej si replay té bitvy* nahraj to frapsem nebo něčím* a pak to překonvertuj* možná atube catcherem (příklad)
To asi překonvertovat nepůjde.

Wot replay files are not video recordings, they contain data of tank movements and other miscellaneous data during a battle.

Přesně takové jsou i w3g záznamy z Warcraft III. A přesto pro takto populární hru (resp engine) neexistuje nahrávací program (renderer), který video dokáže samostatně vyrenderovat do videosouboru a musí se trapně spustit Warcraft 3 (+ W3 replay seeker pro automatizované seekování, není to také dokonalé, ale lepší než drátem do oka) a pustit replay a grabovat obrazovku. Nebo víte o něčem?

Při jakém rozlišení? Jaký je formát toho videa?
Se nedivám, ¨když 4minutové 700MB video má datový tok 24Mbps. To je dost surrealistické.
NO vidíš, sám píšeš, že je převádíš do avi (zajímalo by mě jakým programem), takže buď v tom programu nastav rovnou nějaké normální parametry (těžko radit, když nevím formát a možnosti nastavení) a nebo pokud ten program nic nastavit neumí, tak to video znovu překonvertuj... Bohatě bude stačit pro začátek ffmpeg -i zdroj.avi out.mp4 . Měl by ses dostat na nějaký bitrate 2-5 Mbps (počítám 1280x800 rozlišení např) Pokud se v tom chceš vrtat dále, pak parametry kvalita-bitrate ovlivňuje parametr crf (default 23, já používám hodnoty od 20 do 35, menší=kvalitnější), zatímco parametr preset ovlivňuje parametry kvalita-rychlost .
Více na nápověďě ffmpeg

pár věcem z toho jsem ani nevěnoval pozornost a kdysi jsem nahrál video na net ze hry Mass Effect 3 v kvalitě 1080p za půl hodiny (nahráno FRAPSEM zkonvertováno nerem myslím). A to mám upload 0.67 Mb/s .