Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Čo považujem v diskusiách za dôležité (anketa)

Ahojte, plánujem vytvoriť návrhy pre zlepšenie kvality a použiteľnosti diskusných skupín. Ak máte záujem sa na tomto projekte podieľať, prosím len v krátkej ankete označte, čo v skupinách považujete za dôležité. Vopred pekne ďakujem

https://docs.google.com/forms/d/18BbUaQV7G9MdlayKK g8dYTxugX-sIO644A9zxBgxIq0/viewform

Vymazané niektoré príspevky, držte sa prosím témy. (los)

Tak se dívám, že jsi změnila úvod té ankety (jestli ještě něco jiného, netuším, nezkoumal jsem). Ale teď je to ještě víc zmatečné, než to bylo. Protože napsat jako vysvětlení pouze:

Najdôležitejšie je hodnotenie 5.

to opravdu vypadá, jako by to psal někdo s nejvýše základní školní docházkou. Také jsem si prvně myslel, že nejdůležitější je pátý faktor a odpočítával ho od vršku...
Od VŠ bych čekal něco v tomto duchu:

Důležitost faktoru vyjádřete volbou z číselné stupnice 1 až 5 s následujícícm významem:
Faktor považuji za -
1 - nedůležitý
2 - méně důležitý
3 - středně důležitý
4 - poměrně důležitý
5 - rozhodující

Pak by to bylo úplně jasné.

Ještě dodatek - při podrobnějším průzkumu jsem zjistil, že jsi všechny faktory zrušila jako důležité, zůstalo jen pole pro oblíbenou skupinu a volba aktivní či pasivní účasti. Takže chápu to správně, že stačí vyplnit pouze ty dvě položky a dotazník půjde odeslat? (Odpovím si sám - ano, jde to, zkusil jsem to.)
To je zase druhý extrém - měla jsi alepsoň pár faktorů, které považuješ za opravdu důležité, nechat jako povinné, jinak z té ankety nedostaneš žádný rozumný výsledek.

Tak tohle mi napsala v odpovědi, kterou jsem "nečetl", ale tady je ta legenda jaksi neužitečná. Ona to paní doktorandka přepracovala vícekrát, až je to nakonec horší než prvotní. Tohle je "vědecký výzkum" na úrovni výzkumu počtu andělů na špičce jehly. Opravdu bych rád věděl, s kým tuhle anketu konzultovala, jak uvádí a jaké má reálné zkušennosti s diskusními fóry jako takovými. Správně by to měla stáhnout, celé od počátku přepracovat a nový pokus, ale asi je holt spokojená...