Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nejlepší Web Browser - Z JINÉHO ÚHLU

U kterých tvůrců prohlížeče mám největší šanci, aby se můj návrh na zlepšení dostal do výsledného progamu. Dosáhl jste někdo něčeho takového?
Vyzkoušel jsem všechny nejznámější prohlížeče (IE6, IE7, FireFox, Opera, Netscape). Na každém se mi něco líbilo, ale zároveně jsem na něm taky něco postrádal.

(+) IE7 - za poslední záložkou je vždy pole pro vyvolání další.
(+) Opera - Lišta záložek (podélná)- Pokud se všichni zástupci nevejdou na šířku okna prohlížeče, tak se všichny smrsknou a nejsou některé schované, ale zas nejdou tak lehce nahrávat obrázky ikon pomocí zásuvného modulu jako ve firefoxu.
(-) Firefox - ani verze 2.0 nemá vyřešené přehrávání videa na webu bez nutnosti, aby si každý někde sám hledal, jak to zprovoznit. (A ve verzi 1.xx se, myslím, musely záložky zavírat vždy křížkem v pravo)
(+) NetScape - funkce režimu zobrazení WWW stránky jako IE, Firefox ..., nějak jsem nepostřehl efekt, ale zní to zajímavě.

mě by ke spokojenosti stačilo těchto pár věcí. nešlo by o to, danou věc úplně nahradit, ale o možnost si vybrat, třeba viz. Lišta záložek: ne aby to program jen smrskával (Opera) nebo schovával (Firefox, IE7 - někomu to může vyhovovat víc), ale aby šlo v programu nastavit obojí. U koho mám největší šanci to prosadit, když mu napíšu.