Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Sestava PC

Je to spíše kancelářský PC.
BIOS je na desce vždy, ale nejnovější verzi si tam případně musíš flashnout sám. U desek s H61 chipsetem hrozí, že na nové desce bude BIOS jen pro Sandy Bridge CPU a pak ti bez nahrání nové verze ten G2030 nebude fungovat (a k nahrání nové verze budeš potřebovat nějaký Sandy Bridge CPU).
Ohledně HDD - pokud je SATA, tak je použitelný, jestli je to nějaký starý IDE (=PATA), tak ho přímo nepřipojíš. Totéž platí pro případnou optickou mechaniku.

Nejlevnější použitelnou desku jsem vám doporučil minule.
Chladič je nesmysl na úrovni BOX chladiče.
To ostatní (CPU, skříň, paměťový modul, zdroj) by šlo, GK NE! To už lépe plnohodnotnou HD7750!
Deska, obvyklý bordel Gigabyte - celé čtyři revize PCB! Podle obrázku na Alze snad rev. 2.0, ale je to pouze ilustrační obrázek. Rev. 1.0 nepodporuje CPU, 2.0 už ano, ostatní jsem neprolézal. Prostě vyberte laskavě desku normálního výrobce.

Nevím, jak bych to napsal jasněji: "JE TO HOVADINA!!" Buď tam nechejte ten přibalený k CPU, nebo výše máte návrh normálního chladiče.
Pokud kvalitu chladiče a ventilátoru posuzujete podle maximálních otáček a "vyluzovaného" světla, pak je to asi celkem zbytečné.