Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak zvýšit výkon grafické karty?

Čauvec, poradíte mi jak zvýšit výkon grafické karty? Na svém PC mi skvěle funguje Stronghold Crusader, ale jakmile hraji třeba Dungeon Siege, Warcraft 3 nebo Heroes of Might and Magic 5. Tak se mi hry sekají, ale tím způsobem že po zhruba minutovém intervalu se hra sekne, ale zvuk běží dál, po zhruba 5-ti sekundách se sekne i zvuk asi na 4 sekundy. Náhle se hra odsekne, a takhle to chodí pořád dokola. Napadlo mě že to je základovou deskou, nebo procesorem, myslel jsem že je vytížen na max, ale není. Pracuje na 15%. Takže to nejspíše bude Grafickou kartou. Co myslíte vy?

Nejprve jen GPU pomalých krocích a po každém zvýšení test na stabilitu a teploty a to až do doby kdy je to ještě stabilní.
Až potom paměti stejný postup.
Nu a až potom jako celek = 3D Mark .. hry.
Je to běh na delší dobu a ne na 10min, ona totiž je každá karta trochu jiná a hranice stability i u stejného typu není stejná pro všechny.

zdravim, myslis, ze by sel zvysit vykon u graficke karty ATI radeon HD 5600 series??
rozjede mi to hodne her na nejvyssi kvalitu napr. league of legends, w.o. tanks, CS:GO atd. sice ma semtam za den slabsi chvilky a malicko se treba na minutku zacne posekavat ale to je nepatrne, take na tom hraji GTA V cca na 15-25FPS tak jestli by to neslo nejak zvysit alspon treba na 30

Hm, to je ještě AGP, to už bych fakt neresuscitoval (čistě teoreticky zkusit někde v bazaru, jestli nááááááááááááááhodou nebudou mít třeba nV 7600 v AGP verzi - tuším, že se dělala), ale tohle nepopoženeš, i kdyby ses na hlavu stavěl a ušima odstrkoval.
Třeba tuhle: https://pc.bazos.cz/inzerat/71549496/NVIDIA-GeForc e-7600-GS-Cipset-256MB.php , ale bacha, má přídavné napájení, tak aby to utáhnul ten archaický zdroj, co máš v bedně…