Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomoc pri kúpe nového PC

Ahojte všetci..

CHcem sa opýtat či by mi niekdo neporadil neaky počítač približne do 500€. Viac menej by som ho používal na hry.. a aby aspon trochu utiahol AC 4 a podobné hry a vydržal zopár rokov viem že ak chcem niečo poriadne musim dat do toho apson 1000 € no bohužial niesom boháč :/

ďakujem za každú radu.

No převodem do CZ měny je to +/- 10000Kč, za takové peníze by se postavit skřín na AC 4 snad dala... ale to vydržel zo pár rokov.... nevim nevim. Pokud budeš chtít i za rok dva rozjet takové hry tak jedině upgrade.

takze asi tohle bych tak nejak sesmolil já.

GIGABYTE GA-H61M-S2PV - Intel H61
Acutake ACU-Midnight (ROHS version) (case se dá vyměnit to je jedno)
Corsair XMS3 4GB DDR3 1600
WD Caviar Green EZ - 1TB
LC Power LC420H v1.3 420W (zdroj taky)
GIGABYTE GTX 660 Ultra Durable 2GB (grafika se dá změnit, ale silnější nedostaneš) 4500 kč (+2 hry zdarma .... blbosti na CZC jinde to bude lepší)
Intel Core i3-3225 ( u procáku se dá kombinovat...)

SOm si popozeral tie vecičky len tu graficku by osm zmenil.. a ten procesor je kolko jadrovy? vyzera v pohode .. mne sa to nezda slabe toto by šlo a možno typek čo by mi to poslkladal by sa aj našiel čiže dakých 450€ by bolo v pohode neviem niesom nato odpborník ale mne sa to zdá bomba oproti tomu čo mám teaz.. mam sice notas ale zvládol mi AC3

Pokud to má být levné herní a sestavené/otestované, tak by to šlo takto, bez OS Win /560 €/
(s možností budoucího upgrade - paměť, procesor, g.karta)

http://www.alfacomp.cz/php/basket.php?items=_0TUP0 11KS7011OZT01008Q010TM00100BN011O1X01125D011AMZ011 X0V011K9O010T7A01

K tomu nejlépe monitor s rozlišením 1680x1050 a nebude s žádnou hrou problém, tedy v rozumném nastavení detailů.

(třeba 22" AOC e2250sda/115 €)

1)FX4100 je na herni urovni Intel celeron nebo AMD sempron 140.
2)M-POL Co rikas na to, mu mozna tu sestavu poskladat na bazy FM2 s A10 58xx(6xxx) s integrovanym grafickych chipset 7660D nebo 8670 ktera uz utahne vse tazatelovi hry co ma v umyslu hrat.
Nejlevnejsi na HRY http://www.alfacomp.cz/php/basket.php?items=_1Z900 11QFT01106M01200P010HRM0119SQ01
Vykon ve hrach http://www.notebookcheck.net/AMD-Radeon-HD-8670D.9 6575.0.html
PS: Chce to co nejlevnejsi bez jistoty ze na to bude mit vubec nake penice.Muj odkaz bych bral jen jako !!!ALTERNATIVU!!!

Dajme tomu že nechcem úplne herný comp, stačí ak utiahne AC4 aj tak ja vaic hravam MMORPG hry
Mám nb HP ProBook 4530s s processorom Intel Pentium DUal core 2.0Ghz s 4GB ram, 250GB pamat a Grafiku Intel HD graphic family ktorá je v procesore ... tento nb mi utiahol Ac 3 síce ked som hral v meste tak to trochu sekalo a zvuk išiel dopredu lebo grafika nestíhala ale dalo sa to hrat , Skoro každý den hrám League of legends a to ide v pohode , zatial sa nestažujem čiže stačí ked to o trochu lepšie než tento notebbok tak mi to bude stačit