Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomoc pri kúpe nového PC

Ahojte všetci..

CHcem sa opýtat či by mi niekdo neporadil neaky počítač približne do 500€. Viac menej by som ho používal na hry.. a aby aspon trochu utiahol AC 4 a podobné hry a vydržal zopár rokov viem že ak chcem niečo poriadne musim dat do toho apson 1000 € no bohužial niesom boháč :/

ďakujem za každú radu.

Pokud to má být levné herní a sestavené/otestované, tak by to šlo takto, bez OS Win /560 €/
(s možností budoucího upgrade - paměť, procesor, g.karta)

http://www.alfacomp.cz/php/basket.php?items=_0TUP0 11KS7011OZT01008Q010TM00100BN011O1X01125D011AMZ011 X0V011K9O010T7A01

K tomu nejlépe monitor s rozlišením 1680x1050 a nebude s žádnou hrou problém, tedy v rozumném nastavení detailů.

(třeba 22" AOC e2250sda/115 €)

1)FX4100 je na herni urovni Intel celeron nebo AMD sempron 140.
2)M-POL Co rikas na to, mu mozna tu sestavu poskladat na bazy FM2 s A10 58xx(6xxx) s integrovanym grafickych chipset 7660D nebo 8670 ktera uz utahne vse tazatelovi hry co ma v umyslu hrat.
Nejlevnejsi na HRY http://www.alfacomp.cz/php/basket.php?items=_1Z900 11QFT01106M01200P010HRM0119SQ01
Vykon ve hrach http://www.notebookcheck.net/AMD-Radeon-HD-8670D.9 6575.0.html
PS: Chce to co nejlevnejsi bez jistoty ze na to bude mit vubec nake penice.Muj odkaz bych bral jen jako !!!ALTERNATIVU!!!

Jistě že to je možné nějak takto sestavit, ovšem s ohledem na IGP ještě v menší rozlišením/monitor a svědomím, že to herní sestava nebude.
(navíc pokud chci hrát tak kdokoliv takovýto u starých her dlouho nevydrží a pak nastane problém co s tím)

Dajme tomu že nechcem úplne herný comp, stačí ak utiahne AC4 aj tak ja vaic hravam MMORPG hry
Mám nb HP ProBook 4530s s processorom Intel Pentium DUal core 2.0Ghz s 4GB ram, 250GB pamat a Grafiku Intel HD graphic family ktorá je v procesore ... tento nb mi utiahol Ac 3 síce ked som hral v meste tak to trochu sekalo a zvuk išiel dopredu lebo grafika nestíhala ale dalo sa to hrat , Skoro každý den hrám League of legends a to ide v pohode , zatial sa nestažujem čiže stačí ked to o trochu lepšie než tento notebbok tak mi to bude stačit