Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Router - 2 PC, u jednoho se přes noc vždy přeruší připojení

Mám router edimax BR-6104KP, 1. PC s WinXP Prof. je v pořádku. 2. je NB s WinXP Home Acer corporated. vždy asi přes noc vypadne připojení (nevím, jesli není problém s časovým pásmem, když u NB přeinsaluju OS tak se čas vždy posune o 2 hodiny nazpět, ale na routeru mám časový posun nastaven, ale proč by to proff skously a home ne? zkoušel jsem i různě měnit časy ale bez výsledku)
Když router restartuji, tak mi to zas na pár hodin jde.
A na nastavení routeru se z toho NB dostanu, ale dál za něj mě to prostě nepustí.

nový poznatek: neuvedl jsem jednu důležitou informaci.
po restartu routeru jsem vždy u WANu přenastavil z defaultního Dynamic IP na Satic IP, a zadal jsem adresy servrů dodávané poskytovatelem. nyní jsem nechal defaultní Dynamic IP. Zatím to jede více než den a bez nutnosti restartu routeru. Je o divné, ty parametry u Static jsem zadával totožné, jako je nyní automaticky získal Dynamic.

To ale pořád nevysvětluje, proč to předtim šlo jen na jednom PC