Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Obnovenie pošty cez MozBackup zlyhalo

Tak mám za sebou preinštalovanie Windows. Nastal však jeden drobný problém. Nedarí sa mi pomocou MozBackup obnoviť profil Thunderbird. Najprv som sa snažil obnoviť ho v 2.0 beta 1, ale potom som skúsil nainštalovať verziu 1.5.0.8, ktorá tam bola predtým. Súbor má okolo 110 MB a obnoví sa až príliš rýchlo (ani sekunda). Je možnosť otestovať tento súbor, či vôbec obsahuje korektné údaje? Stačí mi niečo, čo ho otvorí a vie s ním pracovať. Potom mi nebude chýbať ani obnovenie profilu. Vlastne by mi tie maily ani nechýbali, len ma štve, že MozBackup zlyhal a to ma dosť zaskočilo, nakoľko som sa naň spoliehal.

Ďakujem. Pomohlo. Nevedel som, že to záleží aj na premenovaní. Som odchovaný na Dos Navigatore a ten otvoril čokoľvek, bez ohľadu na príponu. Mne to TC neotvoril, tak som myslel, že to ZIP nie je.

Varovanie (nie ministerstva zdravotníctva): Ak máte málo miesta na disku, tak vás na to MozBackup neupozorní a prídete o časť pošty.

Ja som takto prišiel o všetky schránky, ale našťastie práve tá, ktorú som potreboval, vyzerá to tak, že ostala.