Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem (Nechutně) pomalé zapínání

Zdravíčko.
Nějak nevím, co je špatně. Jde o to, že pc se strašně pomalu zapíná. Nejdříve ta úplně úvodní obrazovka s nabídkou co zmáčknout když chci do Biosu apod. a něco o základovce. To trvá asi 2 minuty. Pak černá obrazovka s tou blikající čárkou v levém rohu, ta si taky pobliká tak 2 minuty. A startování Windowsu dobrý 4 minuty.... A poté, když se konečně zobrazí přihlašovací obrazovka, tak trvá ještě asi 3 minuty, než začne teprve fungovat myš a klávesnice (zřejmě platí i pro ostatní věci v usb). Ale zajímavostí je, že pc jinak pracuje úplně normálně rychle, ale ten start...Je bez virů, komponenty dle testů jsou ok...Co by mohlo toto způsobovat?

V Biosu si nastav bootování, jako první se bude bootovat z HDD kde máš systém, zbytek buď vypneš nebo nastavíš jako druhé, třetí atd, pokud to využíváš. Ve Win vypni všechny zbytečné procesy spouštěné při startu Windows (msconfig).