Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nahrazení PII procesorem PIII

Mám PC Maxdata s procesorem PII 350, koupil jsem procesor PIII 667 a chtěl bych jím to PII nahradit. Procesory jsou pro Slot1. Stačí jen vyměnit procesory, nebo se musí ještě něco nastavovat? Na co musím dát pozor, abych PC s novým procesorem rozchodil? S touto generací procesorů nemám zkušenosti a staré návody se už špatně hledají. Díky za odpovědi.

Deska je 66/100 MHz , 233-633 MHz procesor, Typ je GA 6BXC revize 1.7 , po prostudování manuálu jsem zjistil, že mám smůlu. . Zvládá to nejvýše Pentium III 650 MHz .Díky za snahu pomoci. To PC je v současnosti stejně jen jako TV- je v něm ATI AllinWonder 128, na práci a hry je doma kompů dost, takže žádná tragedie ( jen vyhozených 350 kč za procesor a chladič).

Gigabyte 6BXC pokud vim jel i s P-III 700MHz, takze tam problem nebude. Neoficialne by mel zvladnout i 133MHZ FSB, takze ani tam by nemel bejt problem - ten procesor je urcite OK? Je dobre nasazenej?

Este me napada - nedostal jsi nahodou engineering sample toho procesoru? Ty mivaj odemcenej nasobic, takze mozna jede silne pretaktovanej :-) Podivej se na hrbet, jestli tam neni sluvko Confidential.