Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejde zapnut pocitac - dlhy neprerusovany ton

Pocas hrania hry mi vyplo pocitac. Nechal som ho vypnuty asi hodinu a potom povysaval prach. Odmotoval som aj ventilator na chladici od procesora, povysaval prach z chladica a naspat namontoval ventilator. Po zapnuti PC sa ozval dlhy neprerusovany ton a nic sa nedialo. Co s tym moze byt?

Napajanie CPU je ten stvorcovy co ti tam visi vo vzduchu. Nevidno ci je pod tym kablom este jeden stvorcovy a ci je do dosky zapojeny. A skontroluj ci tie kabel v lufte nevytvaraju nejaky skrat o nejake veci dookola

Ked sa ti to vyplo pri hrani tak trebars aj sa mohol odpalit zdroj, alebo nieco ine (grafika apod).
Treba skusit aj clear CMOS (vypni to z elektriky a vyber knoflikbaterku na minutu)