Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nízký Výkon PC

Dobrý den, můj počítač mi už od té doby co sem ho koupil nezvládá řadu her, například Zaklínač 2, Tomb Raider a podobný hry ( dá se říct z roku 2013 ) nezvládá. Je to divný. I bratranec se nedávno divil jak je to možný. Ptám se vás tedy čím by to mohlo být a také kde zjistím přesné informace o PC, abych si mohl ověřit minimální požadavky. Mam Windows 7, 64 bit

Tady sem teda vyfotil oba programy. Moc se v tom nevyznam. Pokud sou minimální požadavky :
- Procesor: Intel Core 2 Duo 2.2 GHz nebo AMD ekvivalent
- Grafická karta: Nvidia GeForce 8800, 512 MB paměť nebo ATI ekvivalent
- Paměť: 1 GB pro Windows XP / 2 GB pro Windows XP
- HDD: 8 GB volného místa pro hru + 8 GB volného místa pro bonusové materiály

Je možný abych na tom byl tak špatně že to je hratelný jen s minimálním rozlišením ?? Monitor mam 1900

Obrázek bez-nazvu-png

Když jste registrovaný, proč sem obrázek nevložíte? A stačí dokonce i samotné okno aplikace a ne celou plochu.
Pentium G860 je sice ořezaný, ale měl zcela stačit na GPU typu Radeon HD7750
nVidia GT630 s 4GiB DDR3 je fakt "úžasná" "herní" grafika. Pozn: Slova v uvozovkách jsou míněna jako tzv. ironie.
S tou kartou se můžete jít tak klouzat, to se moc nepovedlo. Na tom jede Crysis, BF3 a jiné na maximální detaily a ve FHD rozlišení leda na fake videích na Tubici.
Řešení: GK.

Potřebuješ alespoň některou HD 7750 (GDDR5), to je tak vhodná karta k tomu procesoru.
Získáš jednou takový grafický výkon viz -
http://pctuning.tyden.cz/ilustrace3/Sulc/hd7730/gr afy/vykon_16.png

Třeba Sapphire HD 7750 1GB DDR5 11202-00-20G

http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=1051400 7K0BV94W1JKH

Před výměnou odinstaluješ ovladače nV (vypneš odpojíš od el.zásuvky) vyměníš g.kartu zapneš a nainstaluješ ovladače AMD.