Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem POMOC S TABLETEM - pro fajnšmekry

Mám starší tablet Wacom intuos pro mac s adb konektorem, sehnal jsem si redukci na USB, ale furt mi to nejde a nevim proc, nemohl by mi nekdo poradit? Na wacom.cz mi trvdili, že to nejde, ale já myslím, že by to jít mělo.
Předem díky za všechny odpovědi.;-)

jednak si budeš muset sehnat ovladače od Wacomu pro PC a nejspíš sériový Wacom. Dále budeš muset zajistit, aby ta USB redukce promítala Apple desktop bus do virtuálního sériového portu a konečně aby tento port byl "vidět" z driveru Wacomu. (co si pamatuju, Wacomí drivery vidí COM1-4)