Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem POMOC S TABLETEM - pro fajnšmekry

Mám starší tablet Wacom intuos pro mac s adb konektorem, sehnal jsem si redukci na USB, ale furt mi to nejde a nevim proc, nemohl by mi nekdo poradit? Na wacom.cz mi trvdili, že to nejde, ale já myslím, že by to jít mělo.
Předem díky za všechny odpovědi.;-)

Myslis ze volant z Forda bude pasovat na skodovku? Ved by mal nie?
:-D

Nikde nieje napisane, ze to musi ist, takze to ani necakaj. Ak to pojde mas stastie, ak nie, tak smola.
Napr. ked si pripojis tlaciaren co je na LPT na USB port cez redukciu USB->LPT, tak ti to nemusi fungovat. Lebo sa s tym ta tlaciaren nemusi vediet vysporiadat. Nebude mat plnohodnotne LPT rozhranie, ale len nejaky polotovar, ktory jej poskytuje ta redukcia.

Podobne to moze byt aj s tvojim tabletom. Pokial je na ADB konektor, tak moze vyuzivat nejake vlastonsti tohoto rozhrania, ktore ta redukcia na USB neposkytuje.

jednak si budeš muset sehnat ovladače od Wacomu pro PC a nejspíš sériový Wacom. Dále budeš muset zajistit, aby ta USB redukce promítala Apple desktop bus do virtuálního sériového portu a konečně aby tento port byl "vidět" z driveru Wacomu. (co si pamatuju, Wacomí drivery vidí COM1-4)