Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows - Jak obnovit

Vážení,
Jak obnovit windows.Při startu mi naběhne gogo win a pak zčerná obrazovka a nic se neděje.Dále mám dotaz ohledně koncovky adresáře z Microsoft Office.

[mod]alespoň trošku doplněn titulek (LaKr)[/mod]

http://pc.poradna.net/question/view/47751-nez-poloz ite-dotaz
Co to je třeba "dotaz ohledně koncovky adresáře"?
MS Office je něco jiného, než Windows. Zkuste problémy s tímto programem řešit dalším dotazem. Ještě jednou naléhavě doporučím přečist výše zmíněný odkaz.
Napovím:
1) Pište výstižně předmět.
2) Nezapomeňte specifikovat operační systém…
3) Pokud máte problém s konkrétním programem, nezapomeňte uvést jeho přesnou verzi. Např. MS Office 2000 CZ…
5)…Než dotaz odešlete, přečtěte si ho po sobě ještě jednou a zkuste opravit případné gramatické chyby.

Ten problém s Windows vznikl sám od sebe?

1) jen logo a pak zčernání: asi nějaká chyba ovladače grafické karty.
vyhodit disk ven,
přidat do druhého pc,
zálohovat někam data,
smazat disk,
vytvořit na něm 20gb oddíl a zbytek,
ten zbytek naformátovat,
hodit na něj zálohované data,
vyhodit disk ven,
vrátit do tvojeho pc,
nainstalovat na volný oddíl znovu windows

nebo pokud se dá dostat přes f8 při startu do nouzového režimu, počíst si co je v eventlogu (pravým myšem na tento pc - spravovat - prohlížeč událostí)

2) dotaz ohledně koncovky adresáře - no a jak zní ten dotaz? v čem je problém?

K nabehu Windows.
Rozbehnou se v nuzovem rezimu ? Mackej F8 teste pred tim, nez zacnou Windows startovat. Muzes zkusit start s logovanim, ale pokud nejsi zkusenejsi uzivatel, v tom logu se nevyznas.

Pokud se ti povede start v nouzovem rezimu, ve vlastnostech obrazovky si nastav nejake mensi rozliseni - musis provest nejakou zmenu. Pak restartuj normalne a rozliseni si uprav jak potrebujes.