Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows - Jak obnovit

Vážení,
Jak obnovit windows.Při startu mi naběhne gogo win a pak zčerná obrazovka a nic se neděje.Dále mám dotaz ohledně koncovky adresáře z Microsoft Office.

[mod]alespoň trošku doplněn titulek (LaKr)[/mod]

K nabehu Windows.
Rozbehnou se v nuzovem rezimu ? Mackej F8 teste pred tim, nez zacnou Windows startovat. Muzes zkusit start s logovanim, ale pokud nejsi zkusenejsi uzivatel, v tom logu se nevyznas.

Pokud se ti povede start v nouzovem rezimu, ve vlastnostech obrazovky si nastav nejake mensi rozliseni - musis provest nejakou zmenu. Pak restartuj normalne a rozliseni si uprav jak potrebujes.