Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem sestava pc

Zdar .Mam mensi problem.Nejsem moc technickej typ, i kdyz bych to mozna zvladnul,ale radsi se optam lidi co tomu trochu rozumej..Chci si sestavit pc a nejsem si uplne jistej 2 vecma..(mb a zdroj)..Takze k problemu :Koupil jsem si tohle cpu s integrovanou grafikou (AMD A8-6600K)a potreboval bych poradit jakou zakladku k tomu a hlavne jakej zdroj(abych to treba hned po zapnuti nerozskvaril..Coz se mi uz povedlo asi pred 6-7lety :D)..A samozrejme,aby to bylo za co nejrozumejsi cenu..Kdyby se to oboje veslo do 2,5 tisic byl bych spokojenej...Dik
Změna kategorie, původně: Hardware (Kurt)

Takze to jak si sem dal ,tak natom to normalne pojede jo? Ja hlavne nechci zas seskladat pc aby mi to hned pri prvnim zapnuti zase shorelo :D... jinak nevite proc mi to shorelo?(vim 100% ze to bylo zdrojem, ale nevim jestly to bylo malou watazi nebo velkou nebo necim uplne jinym)