Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem sestava pc

Zdar .Mam mensi problem.Nejsem moc technickej typ, i kdyz bych to mozna zvladnul,ale radsi se optam lidi co tomu trochu rozumej..Chci si sestavit pc a nejsem si uplne jistej 2 vecma..(mb a zdroj)..Takze k problemu :Koupil jsem si tohle cpu s integrovanou grafikou (AMD A8-6600K)a potreboval bych poradit jakou zakladku k tomu a hlavne jakej zdroj(abych to treba hned po zapnuti nerozskvaril..Coz se mi uz povedlo asi pred 6-7lety :D)..A samozrejme,aby to bylo za co nejrozumejsi cenu..Kdyby se to oboje veslo do 2,5 tisic byl bych spokojenej...Dik
Změna kategorie, původně: Hardware (Kurt)

Takze to jak si sem dal ,tak natom to normalne pojede jo? Ja hlavne nechci zas seskladat pc aby mi to hned pri prvnim zapnuti zase shorelo :D... jinak nevite proc mi to shorelo?(vim 100% ze to bylo zdrojem, ale nevim jestly to bylo malou watazi nebo velkou nebo necim uplne jinym)

tech 408W neni spotreba zdroje ale jaky vykon dokaze poskytnout (spickove).

tech 350W je dle meho nazoru vykon ktery je schopen dodavat neustale cili ten maximalni prikon zdroje se da lehce spocitat znas-li ucinost zdroje