Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem co to je? - Certifikát není důvěryhodný, protože není dostupný řetěz vydavatelů

Toto připojení není důvěryhodné

Požádali jste Firefox o zabezpečené připojení k serveru buggle.cookapps.com, ale nelze ověřit, že tomu tak skutečně je.
Pokud je požadováno zabezpečené připojení, měl by server předložit důvěryhodnou identifikaci a tím prokázat, že se připojujete na správné místo. Nicméně, identita tohoto serveru nemohla být ověřena.

Co mám teď dělat?

Pokud se k tomuto serveru obvykle připojujete bez problému, může tato chyba znamenat, že se za tento server někdo snaží vydávat, a neměli byste pokračovat.

Při spojení s buggle.cookapps.com nastala chyba, protože je používán neplatný bezpečnostní certifikát.
Certifikát není důvěryhodný, protože není dostupný řetěz vydavatelů.
(Kód chyby: sec_error_unknown_issuer)

Zmena predmetu, pôvodne: co to je? (los)

Uvnitř počítače je na základní desce knoflíková baterie typ CR2032. Velikost přibližně jako dvoukoruna. V elektru stojí asi dvacku. Kup a vyměň.

Dole na stránce se dá nastavit výjimka (Vím o co se jedná... atd). Anebo pak opravit to špatné datum/čas/baterka.

vyměnil sem baterku ale problem trvá....toto to píše pořád dokola

Při spojení s buggle.cookapps.com nastala chyba, protože je používán neplatný bezpečnostní certifikát.

Certifikát není důvěryhodný, protože není dostupný řetěz vydavatelů.

(Kód chyby: sec_error_unknown_issuer)

tak já nevim,čas datum a baterku nastavil ale žádný výsledek,

ani ne. tady je prostě málo lidí, kteří nemohou žít bez facebooku nebo mají absťák bez hraní stupidních her.
čili když napíšeš podobný problém, řeší se podobné případy z reálného světa, které by s tím mohly souviset.
ale hry na jakémsi facebooku jsou spíš pro tu levou polovinu gaussovy křivky.

Vôbec to nie je veľký problém. Všetky prehliadače umožňujú nedôveryhodnosť certifikátu ignorovať, čo je v tomto prípade zrejme presne to, čo chceš. Už ti to tu písali...

Ak ťa zaujíma presne, v čom je problém, tak si otvor buggle.cookapps.com v Internet Exploreri a zobraz si podrobnosti o certifikáte (obrázok zámku vedľa adresy). V záložke s certifikačnou cestou by mal byť zobrazený stav certifikátu - u mňa je ten certifikát v poriadku.