Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s Pc

Dobrý den,mam problém s jednou složkou nejde mi otevřít,když na ní kliknu tak se tam zobrazí že název té složky není přístupný a že přístup byl odepřen.Prosim byl bych moc rád kdyby mi mohl někdo pomoci:-)

A pokračujmež, po náležitém poučení ze zdroje předloženém váženým kolegou Kurtem, poněkud všetečným dotazem: Jak že se jmenuje ta vzdorující složka? (pokud je to System Volume ... atd., tak zanechte dalších pokusů, protože sice existují postupy jak se tam dostat, ale není to běžné a nemůže to dělat začátečník).