Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chyba protokolu NetBT 4311

Pred nedavnem sem mel v pocitaci virus. Stahli sme s mamou Kaspersky antivirus a virus odstranili. Pak sme ale zjistili, ze nam nechal pamatku - upravil asi nejaky registr nebo protokol nebo co viry upravovat muzou. No a projevuje se to tak, ze kdyz zadam nejaky odkaz, vyhledava ho prohlizec jen 1 sekundu a pak nahlasi, ze ho nenasel. Zrejme pozustatek z doby kdy sme tam meli vira, to delal tenkrat taky. Jeste k tomu kdyz kliknu na tlacitko opravit pripojeni, pripojeni se odpoji, pripoji, obnovi IP, jak to ma spravne delat, a zasekne se: Nebylo mozne dokoncit akci: Cisteni protokolu NetBT. V systemovych nastrojich sem nasel zaznam kazdyho nahlaseni nenalezene stranky a kazdyho opravovani pripojeni jako chybu protokolu netbt (zrejme windows\system32\drivers\netbt.sys) oznacenou jako 4311. Prosel sem spoustu internetovych stranek vyhledanych pod temito hesly, vetsinou ale na me byly moc odborny (vzdy v anglictine, cesky microsoft o chybe 4311 nema ani carku) nebo mi po prekladu prislo, ze to neni zpusobeno virem jako u me. OS mam win XP, prohlizece pouzivam mozzilu a explorer (chyba pri vyhledavani se vyskytuje v obou). Doufam teda, ze se tu najde nejaky odbornik nebo alespon dobry prekladatel, ktery si na me najde par minutek a poradi, co s tim...mama vyhrozuje, ze nema na ty "Nenalezeny stranky" naladu a ze v pondeli pokud s tim neco neprovedu veze pocitac do servisu zformatovat a preinstalovat vse od zakladu - to by pro me byla cela nedela zalohovani na CD a to se mi vskutku nechce...Takze pekne prosim jestli nekdo mate byt sebemensi tuseni, jak z tohohle vybruslit, nebo pozadavek na upresneni neceho ode me, piste. Diky

Zkontroloval si nastavení sítě podle papíru, který Vám k tomu dal poskytovatel WiFi? Některé "potvůrky jej zkouší měnit". Nemá Váš poskytovatel poruchu - zkus napsat do příkazového řádku ping "číslo brány" (toto nalézt v papíru od poskytovatele).