Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sdílení XLS souboru přes síť...

Ve firmě plánujeme práci pro víc lidí, jsme na to dva. Začínali jsme s papírem a tužkou. Pak jsme přešli na Excel. Další fází byl sdílený sešit, docela dobře funguje, upozorní na konflikty, jsme spokojení...

Chtěli bychom to ale vytáhnout zas o stupínek výš - chtěl bych se na tento soubor dostat kdykoliv i z mobilního telefonu Nokia Lumia 800.

Poradíte mi? Jak na to?

Aha, mluvíte cizí řečí :-)

Potřebuju něco, kam bude přístup z cca 15 mobilů pro čtení a ze dvou mobilů a ze dvou noťasů i pro zápis...

V podstatě se jedná o týdenní plány, kdy kde kdo a co má dělat plus nějaký kontakt a poznámka k akci. Dva kancelářský organizují, přehazují, přepisují několikrát denně. Technici by měli mít možnost kdykoliv do rozpisu nahlédnout...

Nikdo tu neumí programovat, muselo by to být nějaké hotové řešení.

Na Google Docs se podívám, to neznám, díky za tip.

Tak sdílení přes Google Docs nefunguje, vložený xls se zobrazí jako obrázek, tudíž není možné editovat.

edit: Když vytvořím novou tabulku, tak se zobrazuje jako tabulka po sloupcích, můžu si označit a zkopírovat třeba telefonní číslo apod., ale není možná editace, což je jedna z podmínek...

Nehledě na to, že mám obavy, že by to technici zvládli - nechci je podceňovat, ale...