Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nelze zapsat soubory vetsi jak 4GB

Dobry den, mohl by mi nekdo prosim poradit s chybovou hlaskou .Mam op.system Windows HP Home, a pri rozbaleni souboru o velikosti 4.25G ve WinRARu mi to pise.
Na disku není dost místa.
! Chyba při zápisu: soubory nad 4 GB jsou podporovány pouze na souborovém systému NTFS
,prestoze na disku mista dost je.Za pripadnou odpoved dekuju.

[mod]Zmena titulku z "chyba", zmena kategorie z "ostatni" (JaFi)[/mod]

Tak se omlouvám...Máte pravdu ten soubor je sise větší jak 4 GB (film uložený z televizní karty ve formátu mpg.,ale já ho ukládám na rozdělený disk : C:-FAT32 D:-NTFS E:-NTFS(sem to ukládám).Tak to byla chyba u mě,že jsem na to zapoměl.