Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vypálení hudby po úpravě programem MP3 Gain

Po stažení hudebních souborů z internetu a následné upravě
hlasitosti programem MP3 Gain,mě takto upravené soubory,které mají uložené koncovku m3g,nejdou vypálit v programu NERO6 - ani v NERO7.Ptám se je-li na to nějaký "fígl? Úpravy v MP3 Gain dělám porvé,nemám s tím žádné skušenosti.Poradí my někdo Skušenější???

Mp3gain nepouzivam ale podla google je subor m3g len informacie o subore (vysledok analyzy hlasitosti suboru), nie je to samotny zvuk. Upraveny subor so zvukom si daj ulozit normalne do suboru mp3. Popis sem radsej co vlastne s tym mp3gain robis (co kde stlacas), nech mame predstavu co robis zle.
BTW. k programu mp3gain je urcite aj nejaky navod/help, na strankach vyrobcu alebo v samotnom programe (menu help).