Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vypálení hudby po úpravě programem MP3 Gain

Po stažení hudebních souborů z internetu a následné upravě
hlasitosti programem MP3 Gain,mě takto upravené soubory,které mají uložené koncovku m3g,nejdou vypálit v programu NERO6 - ani v NERO7.Ptám se je-li na to nějaký "fígl? Úpravy v MP3 Gain dělám porvé,nemám s tím žádné skušenosti.Poradí my někdo Skušenější???

Ja si myslím, že postupuješ nějak "blbě". Po úpravě jsou soubory pořád uloženy ve formátu mp3. To co uvádíš ty (m3g) jsou uložené "Výsledky analýz" a ty pochopitelně vypálit jako muzika nejdou.
Ten program je přece strašně jednoduchý :
1. Přidáš soubory
2. Zvolíš cílovou hlasitost
3. Můžeš (ale nemusíš) provést analýzu - zbrazí se ti jaké korekce budou provedeny
4. Provést úpravu hlasitosti.
.... a tady pozor !!!!! ta úprava je provedena na originálním souboru, v této fázi ještě můžeš změny vrátit volbou Menu -->Hlasitost-->Zpět upravy hlasitosti. Jakmile dáš Konec, změny v souborech zůstanou.
Jak už jsem psal, *.m3g docílíš volbou Menu-->Soubor-->Uložit výsledky analýz.

Mp3gain nepouzivam ale podla google je subor m3g len informacie o subore (vysledok analyzy hlasitosti suboru), nie je to samotny zvuk. Upraveny subor so zvukom si daj ulozit normalne do suboru mp3. Popis sem radsej co vlastne s tym mp3gain robis (co kde stlacas), nech mame predstavu co robis zle.
BTW. k programu mp3gain je urcite aj nejaky navod/help, na strankach vyrobcu alebo v samotnom programe (menu help).