Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Antivirová ochrana

Zdravím, nevíte na netu o nějákým článku, kde by bylo jednoduše (pro blbý:) pospsaný od základu jak se chránit proti virům a dalšímu malwaru? prostě základy antivirové ochrany pro začátečníky... potřebuju něco pro kámoše kterej se v tom moc nevyzná a bude pořizovat internet... když sem hledal tak nic dobrýho nemůžu najít

Nejspíš hledáš něco jako je toto:
www.bezpecnyinternet.cz

... ale nevěřil bych všemu, co tam píšou.

Wikan:
Trošku bych to modifikoval:
1. Aktualizovaný operační systém a všechny aplikace
2. Instalovat software pouze z prověřených zdrojů
3. (volitelně) Nepoužívat administrátorský účet, pokud to není nezbytné

Dej odkaz na web, ze kterého se pc nakazí přes aktuální flash player v prohlížeči.
Dej odkaz, kde je popsaná díra aktuálního flash playeru.
Díky.

Pokud nic neuvedeš, tak to považuju za zaujatý výkřik a není třeba řešit problematiku bezpečnosti aktualizovaného flash playeru.