Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Kde prodat orig. podpis celebrity?

Ahoj, mám doma dva podpisy známých osobností. Chci se zeptat kde by se dali zpeněžit? Nejlepší to bude asi u nějakého fun-clubu, ale chci slyšet Vaše názory. Na Aukru jsem viděl pár podpisů, ale za nehorázně nízké ceny. Díky za odpověď:!:

P.S: Konkrétně se jedná o Karla Gotta a Ladislava Štaidla

[mod]Ostatní -> Pokec (Kurt)[/mod]

u nějakého fun-clubu

Co to je? To je klub nějakých vtipálků?
fun = anglicky legrace, zábava :-D
Pokud se ptáš na klub fanoušků, tak se to píše fan-club nebo fan-klub, prostě s A ve slově fan.

kde by se dali zpeněžit?

Koho chceš zpěněžit? Ty lidi? :-D Soudím tak podle měkkého I ve slově dali.
Pokud máš na mysli zpeněžení podpisů, jistě by ses ptal, kde by se daly ty podpisy zpeněžit.
Nic ve zlém, ale místo vymýšlení blbostí si zopakuj pravopis :-/

PS: K dotazu neporadím, protože tohle jsem nezkoušela, ale podpisy mají cenu pro někoho, kdo má ty lidi rád - takže asi opravdu fan-kluby nebo zkusit inzerci.

Nooo, Káju Gotta a jeho Včelku Máju přece milujou Němci... tak třeba na nějaké burze v Německu by se na tom dalo vydělat pár euro :))
PS: Chápejte, T.I.P. měl přece velká vydání a potřebuje se finančně "zahojit" - viz http://pc.poradna.net/question/view/71245-pls-porad te-jak-se-odhlasit ;-)

no to nevím, pochybuju, že T.I.P. umí německy...ale když to vezmu doslova...pár euro=2€= nějakých 55 Kč;-) Ale v Německu by to možná mělo o chlup větší hodnotu než tady u nás:-)

To já bych mohl taky prodat podepsanej plakát jedné zpěvačky, "bohužel" je tam ale i věnování: "pro Azora" a srdíčko... 8-)

P.S. Je ti jasné, že podpis Karla Gotta prodáš se štěsím řádu desetikorun a nejspíš to bude Tvé vlastní babičce.
Ale možná tu nemáme odhad, přecejenom se nějaké podpisy prodávaj.
Doporučuju počkat těch pár měsíců než umře, pak jeho podpis bude mít větší cenu ;-)

Podpisy osobnosti se sbiraji na sberatelske karticky. Predpokladam, ze na takove karticce to mit nebudes. Vytrzena stranka z pamatniku hodnotu mit nebude.

Hodnota pdpisu narusta, cim min podpisu existuje. Takovy Gott rozdava podpisy kde se da, takze hodnota jeho podpisu ma zanedbatelnou hodnotu. A o Saidlovi ani nemluvim. Pokud bych chtel jeho podpis, poslu mu dopis a dostanu zpet podepsanou karticku.

Kdybys mel podpis anglicke kralovny, to by bylo jiny kafe :-P

T.I.P.e, odpovědi jsi dostal. To, že je kniha z Mistrova mládí psaná kurentem její hodnotu nezvyšuje. Opravdu ti asi nikdo nenapíše, že za ni dostaneš milión.
Ztrapňovat tě snad nikdo nechce, i když po přečtení většiny tvých dotazů je k tomu potřeba vysoká míra sebeodříkání. Zkus někdy do hledání v Poradně zadat T.I.P. a zpětně si přečíst svoje výplody.
Při tvé vytrvalé snaze s minimální námahou vydělat hodně peněz očekávám, že se tady brzy objeví dotaz na ceníky pedofilů.

Sweet day, man! :-D

Najväčší internetový obchod na svete.

Dobrý nápad :-D Amíci budou celí bez sebe nadšením, až přes eBay budou dražit podpis světoznámého Ladislava Štaidla :-)