Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Kde prodat orig. podpis celebrity?

Ahoj, mám doma dva podpisy známých osobností. Chci se zeptat kde by se dali zpeněžit? Nejlepší to bude asi u nějakého fun-clubu, ale chci slyšet Vaše názory. Na Aukru jsem viděl pár podpisů, ale za nehorázně nízké ceny. Díky za odpověď:!:

P.S: Konkrétně se jedná o Karla Gotta a Ladislava Štaidla

[mod]Ostatní -> Pokec (Kurt)[/mod]

Podpisy osobnosti se sbiraji na sberatelske karticky. Predpokladam, ze na takove karticce to mit nebudes. Vytrzena stranka z pamatniku hodnotu mit nebude.

Hodnota pdpisu narusta, cim min podpisu existuje. Takovy Gott rozdava podpisy kde se da, takze hodnota jeho podpisu ma zanedbatelnou hodnotu. A o Saidlovi ani nemluvim. Pokud bych chtel jeho podpis, poslu mu dopis a dostanu zpet podepsanou karticku.

Kdybys mel podpis anglicke kralovny, to by bylo jiny kafe :-P

T.I.P.e, odpovědi jsi dostal. To, že je kniha z Mistrova mládí psaná kurentem její hodnotu nezvyšuje. Opravdu ti asi nikdo nenapíše, že za ni dostaneš milión.
Ztrapňovat tě snad nikdo nechce, i když po přečtení většiny tvých dotazů je k tomu potřeba vysoká míra sebeodříkání. Zkus někdy do hledání v Poradně zadat T.I.P. a zpětně si přečíst svoje výplody.
Při tvé vytrvalé snaze s minimální námahou vydělat hodně peněz očekávám, že se tady brzy objeví dotaz na ceníky pedofilů.

Sweet day, man! :-D