Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunkční LCD monitor LG

Dobrý den. Pokazil se mně LCD monitor LG Flatron L1953TR. Vůbec nejde zapnout, kontrolka nesvítí. Je starý asi osm let. Má smysl zajímat se o nějakou opravu? Nebude to dražší než koupě nového monitoru? Děkuji za rady a zkušenosti.

Nebude to dražší než koupě nového monitoru

Nebude, ale muze to vyjit na temer stejne penize, hodne zalezi na tom, jestli to das do spravky opravarovi nebo "opravarovi".

Ten prvni pravdepodobne vymeni nejake kondenzatory ci neco jineho s celkovou cenou do stovky, za praci si vezme dve kila a vyjde to docela levne, ten druhy ti objedna originalni nahradni dil, napriklad celou desku za 3.000,- vymeni to, pripocte si taky ty dve kila a vyjde te to pomalu stejne, jak kdybys koupil monitor novej.