Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zapomenuté přihlašovací údaje na seznam email

Zdravím všechny

pokud mi tu někdo poradí, budu nesmírně šťastná.

Věc se má tak: založila jsem si email na seznamu. Z důvodu soukromí jsem při výzvě na zapamatování jména a hesla odklikla NE. Mno a nyní si, i kdybyste mě rozkrájeli, na mé přihlašovací jméno za boha nemohu vzpomenout. Lze to někde v pc dohledat? Používám Firefox a historii mám vymazanou:(.

Předem děkuji komukoliv za pomoc.

M.

Původně jsem chtěl reagovat, ale to asi padá:

Jestliže jsi ze svého mailu už někdy někomu něco poslala, bude mít zprávu od Tebe ve své schránce. Pokud zprávu smazal, bude mít snad alespoň název Tvého mailu (uživatelské jméno) uložený v adresáři. Třeba spolužačka, soused (zabouchej vedle na dveře, zatelefonuj, požádej je, ať mrknou do své mailové schránky, nadiktují co potřebuješ).

Pak dotaz stejného významu jako Tvůj (viz podpora seznam.cz):

http://napoveda.seznam.cz/forum/viewtopic.php?f=16 &t=8503

Pokud se něco od té doby v možnostech uživatelské podpory na seznam.cz změnilo, nevím. Můžeš je zkusit kontaktovat ("Lze dohledat, či nelze dohledat?").

Mam pro tebe male tesinske jablicko : Seznam je v tomto ohledu bezpecny...
Pokud uzivatel zapomene svoje uzivatelsky jmeno, tak se nikdo do ty tvoji schranky nedostane, je bezpecna (dobre zabezpecena)