Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zapomenuté přihlašovací údaje na seznam email

Zdravím všechny

pokud mi tu někdo poradí, budu nesmírně šťastná.

Věc se má tak: založila jsem si email na seznamu. Z důvodu soukromí jsem při výzvě na zapamatování jména a hesla odklikla NE. Mno a nyní si, i kdybyste mě rozkrájeli, na mé přihlašovací jméno za boha nemohu vzpomenout. Lze to někde v pc dohledat? Používám Firefox a historii mám vymazanou:(.

Předem děkuji komukoliv za pomoc.

M.

velice snadné :) dej tam přihlašovací jméno a nevyplnuj heslo pak dej enter a potom na levo dialogového okna dej získat zapomenuté heslo :) a poté postupuj dle návodu. Ale musíš mít nastavenou některou z kontrolních věcí (tel. čislo, otázku, e-mail)

Pokud jsi zapomněla "uživatelské jméno", pak je vše složitější. Jestliže jsi schránku navíc nepoužívala více jak půl roku, bude mimo jiné i zrušena. Příklad:

Vážený uživateli,

od 02.01.2013 jste se nepřihlásil/a do své e-mailové schránky franta.kocourek@seznam.cz. Chtěli bychom Vás upozornit, že v souladu s licenčním ujednáním služby Email.seznam.cz je e-mailová schránka po 6 měsících nepoužívání zrušena. Pokud svou e-mailovou schránku franta.kocourek@seznam.cz chcete nadále využívat, přihlaste se do ní prosím alespoň jednou do 15.06.2013, jinak bude k tomuto datu zrušena. I v případě, že bude Vaše e-mailová schránka franta.kocourek@seznam.cz zrušena, zůstáváte registrovaným uživatelem Seznam.cz. Ke zrušení registrace dojde pouze v případě, že po dobu stanovenou v licenčních podmínkách nevyužijete žádnou ze služeb Seznam.cz, které jsou v licenčních podmínkách uvedeny.

Váš Seznam tým

Popřípadě můžeš kontaktovat někoho známého, komu jsi psala mail, aby ti správný název připomenul (dost možná najdeš adresu i v nějaké smlouvě, kde jsi ji mohla udat - banka, plynaři, elektrikáři apod.). Heslo už pak dohledáš skrze podporu na seznam.cz.

Původně jsem chtěl reagovat, ale to asi padá:

Jestliže jsi ze svého mailu už někdy někomu něco poslala, bude mít zprávu od Tebe ve své schránce. Pokud zprávu smazal, bude mít snad alespoň název Tvého mailu (uživatelské jméno) uložený v adresáři. Třeba spolužačka, soused (zabouchej vedle na dveře, zatelefonuj, požádej je, ať mrknou do své mailové schránky, nadiktují co potřebuješ).

Pak dotaz stejného významu jako Tvůj (viz podpora seznam.cz):

http://napoveda.seznam.cz/forum/viewtopic.php?f=16 &t=8503

Pokud se něco od té doby v možnostech uživatelské podpory na seznam.cz změnilo, nevím. Můžeš je zkusit kontaktovat ("Lze dohledat, či nelze dohledat?").