Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problém s přihlášením do poradny

Dnes jsem se chtěl tady na Poradně zaregistrovat, vyplnil jsem a odeslal všechny údaje, poté mi bylo sděleno, že mi přijde jakýsi potvrzovací e-mail. Nic mi nepřišlo, přestože pošta po celý den normálně fungovala. Zkusil jsem se přihlásit, zahlásilo mi to špatné uživatelské jméno nebo heslo. Dobrá, řekl jsem si, že ověřím jméno i heslo. Registroval jsem se znovu a "jméno již existuje", vynikající, řekl jsem si, špatně je tedy heslo a ťukl jsem na odkaz "zapomněl jsem heslo" - vyplnil jsem jméno - a ejhle - uživatel neexistuje. Vzájemně se to vylučuje, tak jsem v zoufalosti napsal mail na info@poradna.net. Myslíte si, že mi někdo odpověděl nebo alespoň slušně poslal do pr.ele? Ne - vůbec nic. Zkontroloval jsem také poštu i přes webové rozhranní a podíval se spam koše, ani tam nic nebylo, prostě žádná zpráva, přestože celý den jsem mejlem normálně komunikoval. Zajímalo by mě, proč není možné se zaregistrovat a místo rozumného vysvětlení nebo omluvy obdržím jen vzájemně si odporující hlášení.

[mod]změna titulku z "Dotaz" (JaFi)[/mod]

Miloslave, zkus prosím příště napsat předmět tak, aby vyjadřoval, o co v příspěvku jde.

To, že jsi poslal mail na info@... neznamena, že tam sedí člověk a online odpovídá na dotazy. Nejsi sám, kdo píše na tu adresu, takže musíš počkat, až se na tebe dstane řada.

Dokud uživatele neověříš přes mail, uživatel není funkční, takže nebude fungovat ani "zapomněl jsem heslo" apod.

Nelze se znovu registrovat na stejné jméno, to je pochopitelné.

Typicky dělá problémy @seznam.cz, takže hádám, že používáš tuto adresu.
Tve přihlášení jsem povrdil ručně, takže by mělo být funkční.
Aha! A já si mohl ukroutit hlavu, proč je to tam nahozené ::). Tímto se omlouvám Miloslavovi, že jsem ho podezříval, že registrační majl přecijenom došel :)) (Rce) (JaFi)

O Seznamu je to vseobecne znamo. Jsou s nim problemy na spouste mist.
To zaregistrovani spociva v spusteni jednoho SQL Update prikazu primo nad tabulkou. Dokud neni registrace potvrzena, neni mozne "videt" registracni udaje pres nejaky moderatorsky nastroj. Samozrejme jsem se mohl vrtat v datech a prhlizet si registracni udaje, ale na to nemam ani cas, ani naladu :-(

Mejl jsem na uvedenou adresu zaslal. Vzhledem k tomu, že administrátoři jsou tu stále přítomni, protože změny názvu dotazů a jiné moderátorské zásahy trvají pár minut (a byl jsem svědkem i vteřin), jsem předpokládal, že po 14 hodinách, kdy jsem nedostal odpověď bude problém někde jinde, proto jsem se zeptal přímo tady. Jinak děkuji, vše je již vyřešeno.