Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem deskop Gadgets

Zdravím,chtěl bych se zeptat co to je za program Windows deskop Gadgets?Mam win 7 asi před 3 dny mi skončil antivir norton,tak sem instaloval avg pocitac mi napsal ze tento program prestal pracovat byl nefunkcni tudíž sem ho vymazal a nainstaloval avast který mi funguje.Od te doby co zapnu pocitac ukaze se mi po nacteni Windows deskop Gadgets prestal pracovat je třeba ho ukoncit nevite na co presne je po pripade jestli se da nekde vymazat?Diky

průzkumník/nástroje/možnosti složky/ zobrazovat skryté soubory a složky
.................................................. .....................

sidebar.exe spouští miniaplikace (gadgety) na ploše. pokud je aktivovám alespoň jeden gadget, tak se spouští sidebar.exe

udělejme to jednoduše- stáhneš program autoruns ze sysinternals, záložka sidebar gadgets a ofoť okno jako obrázek, ať se ví ce se spouští.

já tam nic nemám kupříkladu.

[15126-gadgets-jpg]

Ja sem ted presne nepochopil jaky program mam stahnout v tom win.sidebar je prazdna slozka gadbet a pod tim slozka settings s prikazy,zkousel sem spustit miniaplikaci(o tom sem slysel po prve) a ukazalo se ze zase ten gadbet prestal pracovat

Super restartovano a nic se neukazalo,zkusil sem spustit i ty miniaplikace a taky se nic neukazalo diky moc :) jen se mi zmenila ikona pripojeni na internet mam tam cerveny kriz (jedu přes wifi) vždycky byla ukona několik carek a ted je ikona ctverce s tim krizkem to nevite co udelalo?Mam notebok rok a tohle je taky po prve.