Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Otevírá se mi stránka s virem (kdykoliv na netu)

Už pár dní mi na netu samo nečekaně naskakuje takové okno s virem (fake facebook survey), nějak tak. A pokaždé, ať jsem na jakékoliv stránce se mi to samo otvírá. Mnohdy to nestačím odkliknout - zavřít, a antivir Norton mi zablokuje útok viru z té stránky. Jenže nemohu to riskovat a dané okno neustále hlídat a zavírat, protože mi Norton za 30 dní končí. Nemám žádnou jinou ochranu a pokud to nijak nezablokuju, tak mi to zničí PC. Nemohla jsem najít blokování stránek, ani kam mám napsat název www stránky s virem, aby mi to počítač blokoval. Píše to pouze ty stránky, co chci odblokovat. Píše mi to vysokou úroveň nebezpečí- tohle je ta stránka, která se mi otevírá a ve které je vir: Neotvírat!!-- http:\\lozzz.tester-rewards.jacozi.com/home.html
Znáte to někdo? Jak blokovat samootevírací stránky?

Restartuj do nouzoveho rezimu a zkus zkontrolovat pocitac svym Nortonem.
Pokud to nepomuze, stahni si napr. odstranovac skodliveho software od MS:
http://www.microsoft.com/security/pc-security/malw are-removal.aspx
a opet restartuj do nouzoveho rezimu a zkus prozkoumat pocitac.
V prohlizeci si zmen domaci stranku treba na prazdnou, hlavne tam nenechavej tu, kterou ti nastavil ten malware.